Ładowanie strony...

Wielkie dzięki, że po raz kolejny (w przypadku salonu kosmetycznego Prestiż już 14) byliście z nami i nie zawiedliście.

W tym roku wrzuciliście do naszej salonowej puszki 2950 zł i w sumie uzbieraliśmy 26625,59 PLN i 10 EUR! Podziękowania kierujemy do naszych klientek, rodzin i przyjaciół, na których zawsze można liczyć.

W szczególności z całego serca dziękuję Marcie i Monice, które poświęciły swój wolny czas, aby wspólnie z nami w tym dniu dać z siebie wszystko. Dziękuję Andrzejowi, który zawsze mnie wspiera i który kolorowo ozdabia naszych najmłodszych klientów. Dziękuję mojej rodzinie i przyjaciołom, którzy zawsze są z nami w tym dniu i wspierają nas do końca. Dziękuję naszym klientom, bo bez nich ten finał nie miałby sensu. DZIĘKUJĘ BARDZO!!! JESTEŚCIE CUDOWNI!!!

Wielkie dzięki za wasz czas, poświęcenie i hojność!

http://wosp.lubaczow.pl/

Jak co roku bierzemy udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz naszym niezawodnym przyjaciołom od 2008 roku organizujemy w naszym salonie Finał WOŚP. Zbiórka polega na tym, że tego dnia wykonujemy usługi oferowane w salonie gdzie kwota za wykonaną usługę jest przeznaczana do puszki Orkiestry. Do tej pory udało się uzbierać 26625,59 PLN i 10 EUR. Poniżej przedstawiamy zdjęcia ze wszystkich naszych finałów oraz kwoty z poszczególnych imprez: